Az Új Magyarország Fejlesztési Terv - Társadalmi Megújulás Operatív Program keretében kiírt TÁMOP-3.1.5-09/A/2 kódszámú, Pedagógusképzések (a pedagógiai kultúra korszerusítése, pedagógusok új szerepben) címu pályázat célja a pedagógiai kultúra korszerûsítése, mely egyrészt az intézményi implementációhoz is elengedhetetlenül szükséges új módszerek (tanulóközpontú, differenciált módszertan, változatos tanulásszervezési megoldások, kooperatív tanulási technikák, projekt módszer stb.), eszközök (pl. IKT) használatának széleskörû megismertetésével és elterjesztésével, másrészt az intézmények bevonásával, a szolgáltatások és intézményi fejlesztések korszerûsítésével történik.

A Kodály Zoltán Általános Iskola beadta a TÁMOP 3.1.5-ös pályázatát. A pályázat elfogadásra került, ennek keretében 2 pedagógusunk tanul tovább,
Tóthné Miholecz Judit Lászlóné Hollik Ágnes

A szükséges eszközök vagyis egy Acer és egy Lenovo laptop beszerzésre kerültek.

Elkészült és az Iskola fõbejáratánál kihelyezésre került a "C típusú tábla"
A tábláról készült fotók a kis képekre kattintva megtekinthetõk!

A Diploma megszerzése
A fotókat a galériában tekintheti meg!

Tanulmányaik ideje alatt, pedagógusaink jelentõs innovatív munkát végeznek.
A nagyméretû képek megtekintéséhez kattintson a kis ikonképekre!

2013. 04. 18 - 21.

A 48 tanuló utazását 1.198.224 Ft-tal támogatta a Bethlen Gábor Alapkezelõ Zrt. Ízelítõül íme néhány kép a kirándulásról. Az összes fotó és a kiránduláson készült videó megtekintéséhez kattintson ide!

Az EMMI közétkeztetési kisfilmje

KODÁLYÜNNEP