Iskolánk vezetősége

Erdei Ptern tablkp.jpg - 52.60 KB
Baloghné Németh Szilvia
intézményvezető
Mihalkó Istvánné
intézményvezető helyettes
Erdei Péterné
intézményvezető helyettes

 

Tantestületünk

Név

Szak

Ágoston Gyöngyi

tanító - angol

Bartha Leonóra

angol - informatika középiskolai tanár és matematika

Bisteyné Maklári Erika

tanító - táncpedagógus- mesterfokozat okleveles történelemtanár 

Chrien Gáborné Vikár Emese

mesterfokozat okleveles vizuális és környezetkultúra tanár - tanító

Czakóné Pallai Éva

német - orosz-mesterfokozat okleveles történelemtanár

Erdei Zsuzsa

tanító- mesterfokozat okleveles pedagógiatanár

Ésik-Dobos Kornélia

tanító-mesterfokozat okleveles pedagógiatanár

Erdélyiné Juhász Eleonóra

mesterfokozat okleveles magyartanár-orosz

Erdélyi Zsoltné

 tanító-mesterfokozat okleveles pedagógiatanár

Fabók Gyuláné

tanító

Földesi Rita

tanító- középiskolai történelemtanár

Hajdu- Mazák Erika

technika és életvitel

Hajnal Mária

biológia és középiskolai testnevelés tanár

Harasztiné Sipos Judit

tanító-mesterfokozat okleveles pedagógiatanár

Jakab Dóra

tanító-mesterfokozat okleveles pedagógiatanár-pszichológia

Kisgáti Istvánné

földrajz és középiskolai testnevelés tanár

Kicskáné Hegedűs Zsanett

tanító

Koczkás Lászlóné

tanító-mesterfokozat okleveles pedagógiatanár

Lászlóné Hollik Ágnes

könyvtár – mesterfokozat okleveles földrajztanár

Machács Edina

informatika - biológia - könyvtár

Morauszkiné Lippa Krisztina

tanító-mesterfokozat okleveles pedagógiatanár

Pásztor Ildikó

magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár - könyvtáros

Serfõzõ Judit

matematika- pedagógia - mesterfokozat az inkluzív nevelés okleveles tanára

Szamosné Kulcsár Edit

tanító- ének-mesterfokozat az inkluzív nevelés okleveles tanára

Szilágyiné Botos Mária

történelem - mesterfokozat  okleveles ének-zene tanár

Szilágyiné Bukovinszki Edit

technika

Szõke Rita

mesterfokozat okleveles ének-zene tanár - karvezetés

Tisza Balázs

történelem - földrajz szakos tanár

Tóthné Gál Nóra

matematika - számítástechnika szakos tanár

Tóthné Miholecz Judit

tanító-mesterfokozat okleveles pedagógiatanár

Urbin Tibor

földrajz - testnevelés szakos tanár, gyógytestnevelő

Vigóczki Ildikó

tanító-mesterfokozat okleveles pedagógiatanár

Szabó Dénes

ének-zene - karvezetés,

Cantemus Kóruscsalád igazgatója

 
 

Névnap

2017. július 21. Péntek
Dániel, Daniella

 
A Nap kel 05:13-kor,
nyugszik 20:41-kor.

Holnap
Magdolna, Magda
napja lesz.

Az EMMI közétkeztetési kisfilmje

KODÁLYÜNNEP

E-mail: rendszergazda.kodalynyh@gmail.com

Rendszergazda: Villás Nándor