Tisztelettel köszöntjük a nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola hivatalos honlapján!

"Lehet élni zene nélkül is. A sivatagon át is vezet út. De mi (...) azt akarjuk, hogy az ember ne úgy járja végig élete útját, mintha sivatagon menne át, hanem virágos réteken."

Kodály Zoltán elvei és útmutatásai alapján 1958-ban kezdõdött az ének-zene oktatása iskolánkban, mely a mai napig az iskola fõ profilja. Bővebben

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum által rendezett "Jövő szakmája" című városi rajzversenyen díjat nyert tanulónk:

 

Chrien Maja Panna      1. helyezés

 

Felkészítő tanár: Fabók Gyuláné Ibolya néni

"Jézus élete"  című megyei rajzversenyen díjat nyert tanulónk:

 

Román Dalma      3. helyezés

 

 

 

Felkészítő tanár: Chrien Gáborné Vikár Emese

TÁJÉKOZTATÓ SZÁMLASZÁM VÁLTOZÁSRÓL!

 

ÉRTESÍTJÜK A KEDVES SZÜLŐKET, HOGY

AZ ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSEKET

2017. JANUÁR 1. UTÁN AZ ALÁBBI NÉVRE ÉS BANKSZÁMLASZÁMRA

SZÍVESKEDJENEK BEFIZETNI:

 

KÖZINTÉZMÉNYEKET MŰKÖDTETŐ KÖZPONT

11744003 - 15802255 - 10010000

Melyik iskolát válasszam a gyermekemnek?

 

 

 

 

 

Kedves Szülők! Segítünk választani!

 

A Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola szeretettel várja tanulói sorába azokat a kislányokat és kisfiúkat, akik a 2017-2018-as tanévben kezdik meg tanulmányaikat! 

 

A képességvizsgálat időpontja: 2017. január 23-24.

 

Jelentkezni lehet személyesen vagy telefonon az iskola titkárságán január 20-ig.

Telefon: 06-42 / 512-816

A Gyöngyszemekért Egyesület által szervezett 

 „Mondd, szereted az állatokat?”

című rajzpályázat eredményei

 

 

I. évfolyam

1. hely: Bukovenszki Hanga 1. b, Adányi Milán1. a

2. hely: Bódi Fanni 1. b, Suller Amanda Lia 1. a

3. hely: Bialkó Petra 1. a, Tári Noémi 1. b,

Nagy Zsófia 1. a

II. évfolyam

1. hely: Zsarnai Anna Olívia 2. b, Morauszki Ákos 2. a

2. hely: Bistey Boglárka 2. b, Szín Izabella 2. a

3. hely: Kiléber Emília 2. b

Különdíj: Horváth Jamina 2. b, Bákány Simon 2. a

III. évfolyam

1. hely: Ambrusz Hanna Sára 3. a, Kovács Petra 3. b

2. hely: Zhang Cheng Yang 3. a

3. hely: Kozák Gabriella 3. a, Gerle Virág 3. a

Különdíj: Bakó Lara 3. b   

IV. évfolyam

1. hely: Tóth Csenge Sára 4. b, Román Dorka 4. a

2. hely: Joó Dóra 4. a

3. hely: Simon Eszter Zsóka 4. a, Hegedűs Hanna 4. a,

Orosz Panna 4. b

Különdíj: Bódi Lili 4. b, Stekler Dorottya 4. b

 

 

Névnap

2017. november 21. Kedd
Olivér

 
A Nap kel 07:04-kor,
nyugszik 16:09-kor.

Holnap
Cecília
napja lesz.

Az EMMI közétkeztetési kisfilmje

KODÁLYÜNNEP

E-mail: rendszergazda.kodalynyh@gmail.com

Rendszergazda: Villás Nándor

ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit KFT. mint közremûködõ szervezet

Nemzeti Fejlesztési ügynökség

Nemzeti fejlesztési Ügynökség Humán Erõforrás Programok Irányító Hatósága

Látogatószámláló

Ma1
Tegnap26
Hét27
Hónap437
Összes25266